Salony łazienkowe EFLI

Dzięki naszym 3 salonom i historii współpracy z branżą , możemy bez obaw poprowadzić Cię przez proces projektowania i zakupu nowej łazienki.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie związane z pracą w branży, dzięki czemu znamy nasze produkty i rozumiemy instalację łazienkową. Oznacza to, że możesz mieć pewność, ze polecimy produkty, które nie tylko wyglądają, ale są trwałe i posiadają wiodące na rynku gwarancje. Nie masz pomysłu na aranżację wnętrza? Oferujemy usługi wizualizacji wnętrz 3D.

Co nas wyróznia ?

Fachowa pomoc i porady – nasi życzliwi doradcy salonów są naszym największym atutem, a ich wiedza i doświadczenie zapewniają, że otrzymasz właściwe produkty i porady, gdy ich potrzebujesz.

Kompletne łazienki – mamy wszystko, czego potrzebujesz do swojej łazienki, od płytek, poprzez akcesoria budowlane, elektryczne, po instalacje wodno-kanalizacyjne.

Salony EFLI to nie tylko łazienki, ale w swojej ofercie posiadamy wyposażenie do kuchni, ,aby dodać detalu i funkcjonalności w przyrządzaniu posiłków.

Gwarantowana jakość – współpracujemy z zaufanymi producentami, którzy poddają produkty rygorystycznym testom i oferują wiodące gwarancje na rynku

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszych salonach już dziś!


Poznaj nasze salony łazienkowe